Povedali o nás

Už ako OZ Priatelia zvolenskej kultúry 

14.6.2014 – 6. ročník Deň sídliska 

podakovanie-den-sidliska-2014

Poďakovanie – Občianska iniciatíva Zvolen-Západ Vám týmto vyjadruje veľkú vďaku a uznanie  za Vašu podporu pri realizácii 6. ročníka Dňa sídliska.

Aj vďaka Vám sa podarilo zachovať tradíciu veľkého kultúrno-športového podujatia komunitného charakteru s vysoko pozitívnym ohlasom občanov i zúčastnených záujmových skupín.

Za Občiansku iniciatívu Zvolen-Západ Ing. Albín Geršič

22.5.2014 – Heuréka – Conference for Young people s podtitulom Berieme svoj život do vlastných rúk!

dakovny-list-conference-for-young-people

V mene organizačného tímu konferencie sa Vám chcem srdečne poďakovať za finančnú a materiálnu pomoc a za Vašu podporu pri organizovaní hodnotného podujatia pre deti a mládež s medzinárodnou účasťou. Ďakujeme za spoluprácu. S prianím príjemného dňa Mgr.Alena Ostrihoňová, riaditeľka Súkromného centra voľného času HEURÉKA.

Ešte ako portál ZV-podujatia

16.3.2014 – ŽHKM Zvolen (ženský hokejový klub mesta Zvolen)

zhkm-zvolen-dakujemeFinančná situácia v slovenskom športe je zlá a preto chceme poďakovať našim partnerom a sponzorom za podporu počas celej sezóny…

Nesmieme zabúdať ani na našich mediálnych partnerov, ktorými sú Zvolensko a ZV-podujatia. Prostredníctvom nich sa aj širšia verejnosť môže dozvedieť niečo o ženskom hokeji a veríme, že touto formou oslovíme aj mladé, nádejné hokejistky.

20. – 21. mája 2013 – Heuréka – konferencia mladých Európanov

konferencia-2013

Ďakovný list za pomoc pri organizovaní konferencie s medzinárodnou účasťou Súkromné centrum voľného času a Súkromná základná umelecká škola Heurékav spolupráci s Mestom Zvolen, Obcou Budča, Centrom komunitného organizovania, Podpolianskym osvetovým strediskom, ZŠ Námestie mládeže, Mestskou políciou Zvolen a Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí prispeli svojím osobným zainteresovaním, materiálnym
či finančným podielom k príprave a organizácii tohto novátorského podujatia

 Mgr. Alena Ostrihoňová, riaditeľka SCVČ Heuréka

16.6.2012 – 4. ročník Deň sídliska 

podakovanie-oi-zvolen-zapad-2012Poďakovanie – Občianska iniciatíva Zvolen-Západ Vám týmto vyjadruje veľkú vďaku a uznanie  za Vašu podporu pri realizácii 4. ročníka Dňa sídliska.

Aj vďaka Vám sa podarilo zachovať tradíciu veľkého kultúrno-športového podujatia komunitného charakteru s vysoko pozitívnym ohlasom občanov i zúčastnených záujmových skupín.

Úprimne dúfame, že podporíte aj naše budúcoročné úsilie pri organizovaní už 5. ročníka Dňa sídliska, ktorý sa bude konať 15.júna 2013.

S úctou – Ing. Albín Geršič, PhDr. Iveta Rybárová a Mgr. Sanja Nikolov.

„Dúhová detská konferencia“: IV. ročník Detskej konferencie a  XVI. ročník Vedomostného kvízu 14. novembra 2012 v aule ZŠ Námestie mládeže vo Zvolene 

konferencia-2012-duha

Vďaka patrí všetkým, ktorí sa podieľali na príprave Detskej dúhovej konferencie – organizátorom, partnerom, sponzorom, mediálnym partnerom, žiakom a ich pedagógom, moderátorkám, hudobníkom a športovcom. Budúcnosť našej spoločnosti a mladých ľudí nám určite nie je ľahostajná! Pozitívne je najmä to, že deťom neprednášali dospelí, ale mali možnosť inšpirovať sa a učiť sa hlavne od svojich rovesníkov.

Mgr. Alena Ostrihoňová, riaditeľka SCVČ Heuréka

Článok: redakcia

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s