O nás

Naša cesta života (OZ Priatelia zvolenskej kultúry) začala niekedy v polovici mája, konkrétne 16. roku 2014, ale počiatok toho všetkého sa začal formovať už pred viac ako šiestimi rokmi zrodením dnes už dcérskeho multimediálno-informačného portálu ZV-podujatia.com.

Ako to začalo?

Počas piatich rokov sme sa mesiac čo mesiac zúčastňovali nespočetného množstva podujatí a tieto sme doslova brali útokom bez nejakého súcitu a tvrdo atakovali bez opýtania organizátorov, interpretov, fotili, natáčali videá a prinášali informácie v podobe článkov a odkazy na články zdieľali, kde sa len dalo.

Prečo toto všetko?

Nuž, každá minca má dve strany. Jedna hovorila o tom, že vo Zvolene sa nič nedeje a neorganizuje a že tu doslova povedané skapal pes a podobne. Naša strana mince však nechcela tomu veriť a už po pár mesiacoch sme prišli na to a naďalej sa utvrdzujeme v tom, že vo Zvolene sa dejú veľké veci a aj na malých javiskách.

Čomu predchádzalo založenie občianskeho združenia?

Na jednej strane také nechcenie a nepochopenie toho, čo naozaj reálne môžeme a prinášame a na druhej strane dať tomu  formálnu vážnosť.

V čom bude prospešné pre ľudí občianske združenie?

V rámci portálu ZV-podujatia pôjde všetko po starom, akurát pod hlavičkou OZ. Tu na tejto stránke sa budeme snažiť prinášať informácie o všetkom, čo pre nás (ne) robí naše mestské zastupiteľstvo a o veciach, ktoré s tým súvisia.

Chceme pomôcť tam kde je evidentné, že sa pácha nespravodlivosť a krivda a ukázať ľudom, že aj iné podujatia ako dajme tomu komerčného charakteru sa konajú vo Zvolene a sú rovnocenným súperom.

Zároveň chceme pomôcť všetkým tým, ktorí majú záujem o absolventskú prax, aby ju  mohli  takto aj písaním článkov tu realizovať.

Pár slov na záver

Ak máte akékoľvek otázky alebo podnety, tak môžete využiť tu na konci článku kontaktný formulár a podľa našich možností sa budeme snažiť Vám pomôcť. Samozrejme, môžete nám napísať aj na našu zv-podujatia@live.com

Napíšte nám

Prostredníctvom kontaktného formulára máte možnosť zaslať otázku alebo pripomienku, napísať svoje názory, podnety alebo sťažnosti. Radi odpovieme na vaše otázky a dozvieme sa vaše pripomienky. Vyplňte formulár, na ktorý Vám odpíšeme elektronickou cestou.

Kontaktný formulár 

Ďakujeme

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s