Darček pre basketbalový klub mesta Zvolen

Basketbalové zápasy žien, aj keď sa to možno nezdá, majú za sebou už svoju históriu. Je tomu už viac ako 60 rokov, čo sa traduje prvá zmienka o stretnutí žien Sokol NV B. Bystrica : Gymnázium Zvolen a môžete hádať, kto vyhral tento duel.

To bolo už veru poriadne dávno a bolo to dozaista poriadne derby, ale vráťme sa naspäť do súčasnosti.

Od roku 2010 čo je v podstate portál portálom sme až doteraz mapovali a nielen informovali o blížiacich sa podujatiach, ale aj aktívne sa na nich zúčastňovali. Nebolo to len o jednej kategórii, bolo to aspoň v prvých dvoch rokoch informovanie o všetkých kategóriách dievčat. Čítať ďalej

Alfa a Omega propagácie podujatí vo Zvolene

V akom objeme a koľko dní vopred propagovať podujatie?

Dá sa povedať, že od začiatku fungovania dcérskeho portálu sme zažili veľmi veľa zaujímavých situácií nielen pri  hľadaní informácií o podujatiach, ale samozrejme aj pri informovaní širokej verejnosti o daných podujatiach. Čítať ďalej

Aj mládež má svoju konferenciu

Vo Zvolene sa konala v dňoch 20. a 21.5.2014 dvojdňová medzinárodná mládežnícka konferencia pod názvom Heuréka – Conference for Young people s podtitulom Berieme svoj život do vlastných rúk!

Podujatie zorganizovalo Súkromné centrum voľného času menovite Mgr. Alena Ostrihoňová a Súkromná základná umelecká škola Heuréka v spolupráci s Mestom Zvolen a ďalšími partnermi.

Témou  konferencie bolo – Berieme svoj život do vlastných rúk! Čítať ďalej